Google+

20 листопада 2010 року – весільна забава. Молоді: Юрій Мацевецький та Катерина Решетняк.

 

В сім`ї Василя Степановича та Надії Михайлівни  сталася приємна подія – син Юрій поєднав свою долю з  Катериною. Вона цінуватиме свого чоловіка, як вправна господиня перекладатиме всю батьківську турботу про нього на свої плечі, берегтиме сімейне вогнище та примножуватиме славний рід. Тож з величезною радістю батьки Юрія прийняли  наречену, як свою власну дитину, бо  Катерина спроможна гідно  продовжувати найкращі традиції та устої родини, втілюючи їх в подружньому житті та вихованні майбутніх дітей в розумінні та шануванні вічних житейських цінностей.  Тато її нареченого, Василь Степанович – доброзичливий господар, з глибоким  почуттям гумору та великим досвідом, який має на кожну ситуацію в житті  повчальну веселу історію.  Це оптиміст та новатор,  який коли сам  не спроможеться  купити потрібний інструмент, завжди зуміє зробити  його своїми руками.

Мама  Надія Михайлівна кандидат аграрних наук, людина яка коли береться за справу, доводить її до логічного завершення та ідеалу. Безкінечний заряд енергії витримки та цілеспрямованості цієї жінки вражає. Любить працьовитих людей, та сама всіляко їм допомагає. Її покликанням є вирощування гектарів красивих квітів та рослин. Виростить гарний врожай овочів, фруктів, вилікує дерево – чим не приклад для майбутніх внуків?

Наречену з дитинства виховувала бабуся, Надія Єгорівна, яка в наступному році святкуватиме свій 85-літній ювілей. В своєму житті ця людина досягала всього сама, покладаючись лише на себе. Виховала трьох внуків. Як старійшина роду, тримаючи все під контролем, і як вправна господиня – все встигає… Вважає, що найкращими ліками від всіх недугів є праця.

Тож весілля і для батьків, і для всіх гостей стало дійсно сімейним святом, в міру  веселим та гамірним для молоді і водночас затишним та приємним для гостей поважного віку. Атмосферу свята підкреслювало флористичне оформлення зали в кольори осені та вдало підібрана музично-розважальна програма. В цей день в  залі панував гарний гумор та жарти, перемежовуючись з ліричними відступами. Була і традиційна колоритна зустріч гостей з частуванням по-козацьки, і весільний перепин, і жартівлива постановка першого танцю, і потішні конкурси… В залі звучали мудрі тости поважних гостей та з особливим трепетом запалювалась родинна свіча, вогнем від якої молодята не тільки поділились зі всіма присутніми, а й запалили їх серця та зігріли їм душі.

Ведучий – Олександр Вітер.

Асистенти: Сергій Ткачук та Максим Дядюра.

Фото-відео: “SVETA-MAX”

Автор: Олександр Вітер