Google+

30 жовтня 2010 року. Весілля Сергія та Тетяни в місті Васильків Київської області.

Весілля — це коли весело… Весілля Сергія та Тетяни — чи не найвеселіша забава, організована нами в 2010 році, в  першу чергу завдячуючи повній довірі молодих нашим спеціалістам у всіх організаційних та творчих питаннях. Весільний день пролетів як одна мить, залишивши масу позитивних вражень на все життя. Перебіг подій був настільки насиченим, що для нудьги не було ні хвилинки … як у героїв свята, так і у всіх без виключення гостей. Виконавці також залишились задоволеними, бо мали нагоду в повній мірі реалізувати всі свої таланти.

З самісінького ранку на нареченого в будинку нареченої очікували приємні несподіванки, пов`язані з жартівливим обрядом викупу. Сергій зі сватами гідно  справився зі всіма випробуваннями, отже йому не прийшлось  скуштувати гарбуза. Та й що казати, яка дівчина не мріє про справжнього принця на білому коні:-)

Відіграти роль коня довелося свідкові.  Взагалі свідок Сергій з дружкою Альоною заради наречених були готові на все, тож принагідно дякуємо їм за активну участь у конкурсно-розважальній програмі весільного дня.

Ми бажаємо молодим сімейного щастя та благополуччя, дякуємо за довіру та можливість  розділити радість цієї величної події — справжнього українського весілля!

Виїздна церемонія шлюбу  — конферанс-дует Олександр Вітер та Поліна Катеринославська.

Ведучий — Олександр Вітер, асистент — Максим Дядюра.

Фотограф — Світлана Якушева,  відеооператор — Максим Тужилін.

Загальна організація події — студія святкових подій «Ретро-бум».

Автор: Олександр Вітер