Google+

9 червня 2011 року. Корпоративна вечірка української асоціації підприємств і організацій цементної промисловості “Укрцемент”.

podyaka-ukrcement

 

У залі готелю «Русь» приємно проводили час, спілкувалися та розважалися численні учасники конференції, які прибулии до України в гості  з різних куточків світу разом з Представникам підприємств, які  входять в асоціацію «Укрцемент» — колегами та партнерами:

- Компанією FLSmidth, яка є провідним постачальником обладнання та послуг в цементній промисловості і промисловості мінеральної сировини. FLSmidth — міжнародна компанія, що налічує більше 10,500 співробітників у світі. FLSmidth — глобальна компанія з офісами, розташованими більш ніж в 40 країнах світу.

- Підприємством «Подільський цемент» велетнем цементної промисловості України та Європи, розташований в одному з найстаровинніших міст з древніми традиціями будівництва Кам`янець-Подільському.

- Представниками  журналу «Цемент та його застосування». Журнал «Цемент та його застосування» входить до переліку провідних періодичних видань, сформований Вищою атестаційною комісією (ВАК). Хто має більш ніж столітню історію, журнал висвітлює проблематику, пов’язану з виробництвом та застосуванням цементу в Росії, країнах СНД і за кордоном.

- ВАТ «Івано-Франківськцемент». Одне з передових підприємств будівельної промисловості України. На підприємстві виготовляють понад триста найменувань будівельних матеріалів, основними з яких є: цемент, гіпс, сухі будівельні суміші, медичні гіпсові бинти, двадцять чотири види напірних та безнапірних азбестоцементних труб і, безумовно, покрівельні матеріали.

- ТОВ «БізнесЦем». Починаючи з 1992 року, BusinessCem є провідним цементним форумом Росії, країн СНД і представляє унікальну можливість зустрічі для тих, хто працює в галузі виробництва, застосування, торгівлі цементу та інших будівельних матеріалів. Більше 6000 фахівців з багатьох регіонів Росії, ближнього і далекого зарубіжжя з 49 країн світу брали участь у конференціях, організованих цією організацією.

- ТОВ «ЦЕМЕНТ». Одеський цементний завод почав свою роботу в 1965 році. У травні 2005 р. завод був придбаний португальської компанією (C + PA, Cimento e Produtos Associados, SA З цього моменту на Одеському цементному заводі, відомому на українському цементному ринку під торговою маркою «ЦЕМЕНТ», був проведений ряд інвестицій, спрямованих на поліпшення позиції компанії на ринку .. В даний час Одеський цементний завод є однією з найбільш розвинених компаній в українській цементній промисловості.

Всім партнерам бажаємо успіхів і процвітання!

Автор: Олександр Вітер