Google+

«Якщо не бачиш різниці -  не переплачуй».

Мудрість.

Ціни на послуги

 

ведучого Олександра Вітера.

Проведення сімейних свят (весілля, дні народження, ювілеї) — 300 у.о.

Проведення корпоративних свят — 500 у.о.

 

Ціни вказані без урахування технічного і побутового райдера.

Можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Оплата в гривнях за курсом НБУ на день підписання угоди.

Ціна за послуги фіксується в договорі та не залежить від зміни курсу валют.

 

«Доки не дізнаєшся, за що платиш — будь-яка ціна здаватиметься зависокою».

Ще одна мудрість.

 

Подробиці за телефоном: +38(098) 915-15-15

МУЗИКАНТИ НА КОРПОРАТИВ — детальніше…

МУЗИКАНТИ НА ЮВІЛЕЙ — детальніше…

Тамада — недорого? Міф і реальність.

Про недорогі ціни.

За статистикою ключових слів в пошукових системах фраза «тамада на весілля недорого» є рекордсменом, а це означає, що більшість споживачів дійсно хвилює питання ціни. Іншими словами, вартість послуг ведучого в Києві для багатьох є важливим, якщо не основним критерієм вибору фахівця з організації та проведення свята. Чи справді невисокі ціни, вказані за подібні послуги, від різних івент-компаній в їх рекламі справедливі?

Про ціни від агенцій.

Не секрет, що агенції  займаються комплексною організацією заходів,  працюють із загальними бюджетами свят —  це раціонально з точки зору оптимізації витрат. І хоча ціни в комплексі максимально збалансовані по відношенню до загального бюджету, деякі з послуг вони намагаються продати дорожче, і це стає реальним для таких компаній лише за рахунок  ексклюзивності пропозицій.  Логічно, що в кошторисах  весільних агенцій  закладено прибуток, зокрема це поширюється і на послуги весільних ведучих, контакти або реклама яких закриті від прямих замовників. Що ж робити тим, хто не в змозі звернутися в агенцію і самостійно шукає тамаду на весілля за справедливою ціною?

Про ціни від ведучих.

Як правило,  клієнти, які організовують весілля самостійно відшуковують персональні сайти ведучих і марно намагаються знайти на них ціни за послуги. Не знаходячи інформації про ціни, люди намагаються отримати її у тамади по телефону. Часто й ця спроба буває невдалою, не тільки тому, що називати ціни невідомій людині вважається поганим тоном для будь-якого артиста. Якщо Вам вдалося вивідати вартість послуг по телефону, все одно залишаються небезпідставні сумніви, наскільки інформація, отримана таким чином, може бути достовірною? Найчастіше ціни, озвучені по телефону або побачені в рекламі в інтернеті, підкуповують своєю нереальною скромністю. Нічого дивного, адже завданням першої телефонної розмови є не отримання повної інформації про якість та вартість послуги, а досягнення принципової згоди на першу зустріч її здобувачем.

Що впливає на вартість.

Що ж впливає на реальну вартість послуг київського тамади і чому практично завжди на практиці  в процесі переговорів ціни змінюються, причому не в вигідну для замовника сторону? Спробуємо з цим розібратися.
Проаналізувавши безліч пропозицій від весільних ведучих на київському  ринку, при першому наближенні можна дійти єдиного висновку: ціноутворення базується не на якості чи об’ємі послуги, а суто на платоспроможності клієнта. В такому розкладі речей клієнт повинен провести масу особистих зустрічей, витратити купу часу, щоб  остаточно визначитися з  цінами та зрозуміти, чим якісно відрізняється тамада «Федір 3» від ведучого «Івана 1» і ще від доброї сотні своїх конкурентів. Напевно, це може сильно дратувати потенційного покупця.  Справа в тому, що ринок шоу-бізнесу в цілому, як і ринок івент-послуг, зокрема, знаходиться в стадії становлення, тому ще не складені ні чіткі стандарти якості роботи ведучих. Відповідно, немає і чітких критеріїв оцінювання їх роботи. Та що й казати, конкуренція на ринку святкових послуг Києва не сформована…

Дорогі друзі!

Скориставшись послугами Олександра Вітера, натомість Ви отримаєте абсолютну впевненість у їхній якості — високому професійному та емоційному рівні проведення Вашого неповторного свята. Він завжди щедро поділиться своїми напрацюваннями в області організації весільних шоу-програм, напише авторський сценарій, створить унікальний творчий продукт — програму весільного торжества.

Шоумен Олександр Вітер володіє талантом у формуванні неповторної атмосфери щирого сімейного спілкування на святі.

Особистий авторитет ведучого Олександра Вітера  забезпечить престиж Вашому святу, а талант і досвід весільного організатора — Ваш спокій і справжнє задоволення від отриманих вражень.

Та не менш важливе – ціни на послуги абсолютно відповідають їх якості.

Автор: Олександр Вітер