Google+

Цю сторіночку я присвячую моїм колегам — людям, разом з якими живу одним творчим життям, втілюю задуми та ідеї, реалізовую проекти. Це однодумці, які розділяють зі мною мою життєву позицію, неординарні та цікаві особистості, з якими мені до снаги не тільки спілкуватися, але й працювати. Не дивно, що саме вони є для мене найдорожчими друзями.

Іван Стороха

Іван Стороха — директор студії святкових подій «Ретро-бум». Відповідальний товариш, серйозно легковажний та десь в глибині душі навіть добрий. Моментально відкушує пальці всім, хто намагається впихнути їх до його рота.
Постійний пошуковувач досвіду та практики в ділі організації свят. Подейкують, що в цьому ділі він вже собаку з`їв, проте,  він не зупиняється на досягнутому.

Поліна Катеринославська
Поліна Катеринославська — Заслужена артистка естрадного мистецтва України. У всьому бачить прекрасне. Вміє розмовляти з квітами та лікувати співом навіть найбезнадійніших. Народилась на сцені, там  мешкає і понині.

Максим Тужилін

Максим Тужилін — відеооператор. Має спроможність знімати події кращими, ніж вони є насправді.
Світлана Якушева
Світлана Якушева — фотограф. Вміє знаходити вдалий ракурс в професійному та особистому житті.

Діджей Карлсон

Ді-джей Карлсон — мультиінструменталіст, який грає на всьому, крім нервів в стилях від «ретро» до «електро». Потужний мегапрофессіонал в створенні музичної атмосфери. Зносить дахи людям на танцполі. Добряк. В повсякденному житті скромний та сором`язливий. Без шкідливих звичок. Не може відмовитись від солодкого.
Ярина Сонячна

Ярина Сонячна — найкраща «Солоха», «Еллочка» і «Проня Прокопівна» на ринку весільних послуг.  Може зробити свято і в городі і на городі.

Мрія всіх поетів сучасності.

Сергій Ткачук

Сергій Ткачук — молодий і амбітний маестро святкового настрою. Легковажний балагур з сурйозний підходом.

Юрій Тертичний


Юрій Тертичний — Заслужений артист України. Вміє цінувати дружбу і власний талант. Розриває  міх  і публіку.

Жора Лажутін
Євген Лагутін — кращий саксофоніст серед ведучих і кращий ведучий серед саксофоністів.

Віталій Перепелиця

Віталій Перепелиця — композитор, аранжувальник. У вільний від концертів час виховує в собачці «Жужі» музичний естетичний смак і любов до людства.

Заслужений діяч

Роман Нагірний — Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Щирий патріот України.  Заслужено-народний тамада України.

Не упускає нагоди кожному передбачити вірний шлях. Амплуа гумориста найяскравіше проявляється в конферансі російською мовою. Володіє  багатим  репертуаром соромітських  коломийок. Має відношення лише до власних внутрішніх органів.

petya

Петро Чорний  — представник світлої епохи демократичного централізму, який  народився темної  ночі. Розміняв степові простори на асфальт столиці. Переконаний, що життя ще ніхто не відміняв. Співоче кредо — якщо не допомогає  голос, допоможе волос. Чорне золото України.

Автор: Олександр Вітер