Google+

Музиканти на корпоративне свято – вимоги до виконавців в Києві

  Однією з найважливіших складових свята є його музичний супровід. Без музики — і свято не свято. Музичний супровід заходів, зокрема корпоративів,  включає в себе  виконання фонової музики та  улюблених пісень або їх відтворення в запису.

  Музична частина програми корпоративного свята покликана підтримувати тематику та стилістику свята, створювати його неповторну атмосферу, звичайно ж, вражати слухачів і задовольняти пристрасті танцюючих. Так само, як і асортимент страв та напоїв, вдало  підібраний репертуар та майстерне його виконання створює позитивне враження про свято в цілому і про господарів вечірки зокрема.

  Організаторам святкування необхідно заздалегідь занепокоїтися підбором виконавців, тому що справжні професійні музиканти на корпоратив, співаки або діджеї як правило мають високу затребуваність і щільний графік виступів.

  Музиканти на корпоратив Київ

  Здійснюючи вибір музикантів на корпоратив із загальної маси пропозицій, необхідно керуватися не тільки власними симпатіями — виконавці повинні відповідати певним вимогам.

  Переглядаючи демонстраційні ролики, відеокліпи в глобальній мережі, потрібно враховувати  в яких умовах вони створювалися, чи використовувалася «живе» звучання, в якому форматі відбувався виступ. У моїй практиці зустрічалися колективи з великим досвідом сценічних та клубних виступів, але, на жаль, не вписувалися  у формат корпоративного заходу  репертуаром,  зовнішнім виглядом та поведінкою на сцені.  Тобто, музичний колектив,  який завжди гармонійно вливався в формат традиційного весілля, безглуздо виглядав на іміджевій корпоративній вечірці.

  Музиканти, які виступають на корпоративній вечірці, повинні мати в програмі концертні номери, танцювальні композиції у достатній кількості — адже корпоратив триває не одну годину. При плануванні урочистостей обов’язково слід враховувати смаки і музичні пристрасті всіх гостей, відповідно, кавер-група, ВІА або естрадний музичний колектив повинен інтерпретувати свій репертуар під слухача. Для цього необхідне  вміння грати акустичним складом, на негучному  звуці, якщо до цього змушують розміри залу.

Замовити музикантів на корпоратив — тел.: 098-915-15-15

  Співаки на корпоратив

  У музичного виконавця — співака, який супроводжує корпоратив  не повинно бути обмежень в музичних стилях і напрямках популярної музики. В будь-який момент перебігу  власного виступу співак, музикант або діджей повинен бути готовий до імпровізації — саме вміння імпровізувати визначає виконавський рівень фахівців, які супроводжують корпоративи. Дуже часто на святі необхідно акомпанувати  спів  гостей або створити музичний супровід моментів шоу-програми  - і це так само необхідно обговорювати з претендентами на роль музикантів на корпоратив.

  Кожен музичний колектив чи творча одиниця  має свої індивідуальні вимоги до технічного забезпечення  свого  виступу і умови перебування на корпоративі — все це називається технічним і побутовим райдером. Недотримання стороною, яка  влаштовує корпоратив та запрошує артистів,  райдера може обернутися відмовою артиста від виступу, тому, не нехтуйте цим. Крім того, технічний і побутовий райдер може потягти  за собою значні витрати, котрі  іноді перевищують гонорар виконавця.

   У  будь-якому випадку, люди, що забезпечують музичний супровід Вашого корпоративумузиканти, ансамблі або діджеї повинні бути не тільки справжніми професіоналами своєї справи, а й цікавими і непересічними творчими особистостями.

  Автор — соліст ВіА «Ретро-бум»  Олександр Вітер, м. Київ.

Автор: Олександр Вітер