Google+

Олександр Вітер та Юрій Горбунов на корпоративному святі в стилі «Oscar Awards»

Ведучі корпоративного свята — Олександр Вітер та Юрій Горбунов

Корпоративне свято в стилі вручення Оскара — це прекрасна стилістична оболонка для корпоративного заходу компанії високого рівня культури. Ця концепція допомагає підтримати статус компанії в цілому і особистий авторитет кожного співробітника, визначити кращих, змотивувати на досягнення високих результатів у майбутньому.

Корпоративна вечірка, яку я провів з Юрієм Горбуновим,  знакова і значуща в моїй кар’єрі ведучого на корпоратив у Києві, і вдалася вона завдяки своєчасній та ретельній підготовці та повній  довірі  зі сторони замовника свята.

Гостей, які прибули на це грандіозне свято, зустрічали офіціанти ресторану «Толстой», пропонуючи кожному  келих з напоєм переможців — шампанським.

Перед червоною доріжкою гостей очікувала ціла юрба папарацці та режисерська команда,  яка вела онлайн трансляцію на великі екрани. Кожен  гість з моменту появи в залі відчув себе справжньою голлівудською зіркою.

А на подіумі кожен бажаючий міг дати ведучому особисте інтерв’ю, відповідаючи на кумедні запитання в естетиці кінофестивалів і голлівудських тусовок, які були підготовлені спеціально до цього свята. У багатьох з’явилася можливість залишитися у кінематографічній історії компанії зі своїм новорічним побажанням.

Після невеликого аперитиву настав час переходити до основної дії — вручення Оскара, і ми з Юрієм Горбуновим, як ведучі урочисто відкрили свято на великій сцені, прикрашеній золотими зірками.

Звичайно ж,  було багато жартів і серйозних моментів з непідробним переживанням номінантів.

Всі хвилюючі моменти були перемежовані номерами шоу-програми. Як завжди,  всіх гостей захопив виступ ілюзіону — дуету «Формула любові» — Михайла і Наталі Жаворонкових, мистецтво яких  зазвичай гармонійно доповнює мої шоу-програми, залишаючи небайдужою найвимогливішу аудиторію.

Неперевершений виконавець класичної вокальної музики Іван Кореновский подарував слухачам віртуозне виконання «Арії Фігаро» і проникливе «Пам’яті Каррузо».

Нікого не залишив байдужим і танцювальний дует «Адажіо» — Катерина та Віталій Салямон,  доповнивши  свій виступ інтерактивом — майстер-класом, в якому, як завжди, не було дефіциту учасників.

Музичну канву свята продовжив ВІА «Ретро-бум», виконанням незабутніх хітів 80 -х, які надихнули не тільки гостей, а й ведучого Юрія Горбунова. Всі гості і ведучий, пританцьовуючи, підспівували нам!

І, нарешті, коли всі переможці рейтингу були визначені, під бурхливі овації присутніх ведучі запросили на сцену всіх володарів «Оскарів», які хором заспівали корпоративний гімн, купаючись в променях софітів і блискітках метафану.

Ведучі об’явилиі святковий торт, який було оформлено в стилістиці корпоративного заходу.

Музичний вечір продовжив діджей Карлсон, а ми з почуттям виконаного обов’язку пішли фотографуватися з усіма учасниками свята.

Я вдячний всім людям, які працювали в цей день на сцені, музикантам та артистам, і тим, хто залишився за кадром за високий професіоналізм, відповідальність і готовність брати участь в організованих мною шоу-програмах.

З повагою, шоумен Олександр Вітер. Україна, Київ. 2013 рік.

Автор: Олександр Вітер