Google+

Олександр Вітер ведучий ювілею в Києві 3 листопада 2013 року

  Недільного вечора 3 листопада 2013 року лазуровий зал ресторану «Русь»  відчинив свої двері , щоб зустріти іменинника та його гостей . Ігор Капітанчук і його сім’я покликали рідних і близьких , друзів і колег , щоб розділити з ними радісні події та досягнення ювіляра.

Ведучий на ювілей був обраний не випадковим чином. Творчий дует Олександр Вітер та Поліна Катеринославська НЕ ВПЕРШЕ проводять  захід для цієї чудової родини . Тамада на весілля , ведучий на дитячий день народження , конферансьє на ювілей для сім’ї Ігоря втілилися в Олександрі Вітрі та його команді.

<img alt="александр ветер">

І це абсолютно невипадково ! Адже така довіра з боку клієнтів доводить повну переконаність у відмінному результаті . Наслідком чого є довгострокова і плідна творча співпраця.

Першим святом від Олександра Вітера та Поліни Катеринославської було весілля Ігоря та Валентини , яке відбулося в знаменну дату ​​10.10.10, родзинкою якого стало виконання пісні від нареченого у супроводі ВІА « Ретро- бум». Само собою , щирі побажання ведучого і вражаючий, одночасно інтелігентний і в той же час завзятий, конферанс не залишив нікого з гостей байдужими.

<img alt="ведучий на ювілей">

А незабаром сталося чудова подія — любов цієї пари втілилася в народженні чудової донечки Каріни. Найперше свято дівчинки провів ведучий на день народження дитини в образі капітана казкового фрегата Олександр Вітер .

<img alt="ведучий на день народження">

Ніжний декор залу, робота кращих флористів , вишукані страви, захоплююча програма, багата різними конкурсами, відеороликами, а також і зворушливими моментами — все це  було на чудовому дитячому святі !

І ось сьогодні 3 листопада 2013 ми знову зібралися .

Цього разу для того, щоб відсвяткувати ювілей Ігоря. Підходячи до певного етапу у своєму житті, ми привносимо в нього новий багаж успіхів і невдач , придбань і втрат. Всі ці події мають місце в нашому житті і впливають на те, ким ми стаємо, роблять нас сильнішими і мудрішими. Нашому ювіляру безумовно пощастило: у нього є кохана дружина, обожнювана донька, успішна кар’єра … І так приємно , що ця сім’я кожну яскраву подія свого життя довіряє саме нашому творчому тандему .

aleksandr_veter-23

Ведучий на ювілей у Києві Олександр Вітер до кожної події знаходить вдалий підхід: тут і вибір місця для  проведення свята, і розробка ексклюзивного сценарію, і запрошення артистів оригінального жанру.

У цей вечір традиційним обрядом козаки зустрічали гостей з різних держав. Українці, росіяни, німці та голландці — задоволені були всі !

Також гостей приємно розвеселила вікторина про світові значимі події, що відбулися в рік народження ювіляра. Призами за правильні відповіді у якій стали сувенірні купюри. А в кінці вечора гості придбали на ці символічні гроші незвичайні подарунки.

Лауреати численних міжнародних турнірів — хореографічний дует « Адажіо » цього вечора представив увазі гостей пристрасне танго , запальну ламбаду і чарівний рок-н-рольний танець.

Танцювальний майстер-клас запалив усіх від мала до велика !

Різноманітні відділення живої музики : композиції радянської естради , російські романси, пісні груп Ottawan і Boney M звучали у виконанні Олександра Вітера та Поліни Катеринославської.

А веселі шаржі від Анатолія Бабича викликали на обличчях присутніх  непідробні емоції. Шаржист на святі — цікавий спосіб поглянути на себе з нового ракурсу.

 

Не обійшлося на заході без крапельки чарівництва — за цю частину відповідав ілюзіоніст Роман Бондарчук. Він показав свої коронні номери з літаючим столом , оригінально використовував самий звичайний піджак і додав трохи мікромагії.

Підсумовуючи вищесказане, можна відзначити, що вечір був неймовірно насиченим. Адже гості говорили теплі слова імениннику, брали участь у конкурсах, співали і танцювали, насолоджувалися живою музикою, отримали свої жартівливі портрети і навіть побачили справжнє диво! Свято було барвистим і насиченим , адже на варті  веселощів знаходивься диригент свята Олександр Вітер і його команда!

Автор статті — Яна Корнеєвець — Видренкова, івент- компанія « Ретро- бум».

Автор: Олександр Вітер