Google+

Олександр Вітер

тамада ведучий Олександр Вітер

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, шоумен.

Професійну творчу діяльність почав в 16-літньому віці, ставши дипломантом всеукраїнського фестивалю молодих виконавців «Зірки Полісся 93″ в номінації автор та виконавець єстрадних пісень, лауреатом обласного відбіркового туру фестивалю «Червона рута 93″ в Житомирській області. З 1994 року продовжив свою професійну діяльність в столиці України, отримав дві вищі освіти — музичну та економічну, працював артистом в Київському театрі оперети, співав в столичних ресторанах. Понад 15 років присвятив професійній сцені як естрадний співак, понад 10 — як конферансье, тамада та ведучий.

«Основною моєю діяльністю сьогодні є організація та проведення сімейних та корпоративних свят. В собі та оточуючих ціню професійність, щирість та порядність. За плечами — понад тисяча святкових заходів, до яких мав безпосереднє відношення, як їх учасник та виконавець.

З кожним днем, все більше стверджуючись у власній профессії, розумію, що найбільше щастя для кожного — бути необхідним людям».

Наші творчі здобутки  у 2012 році:

київ 2012

київ 2012

Одеса 2012

Тамада ведучий Київ

  Олександр Вітер  — шоумен, організатор, конферансьє, тамада на весілля, ведучий на ювілей або корпоративний захід – неперевершений  артист і просто унікальна особистість.

  А також: володар цілого ряду офіційних дипломів, що підтверджують його високу кваліфікацію, безлічі  творчих звань, маси кращих рекомендацій від шанованих  людей і організацій …

  Та найважливіше — володар доброго смаку і унікального вміння задавати добрий тон святам.

  Далеко не всі кращі ведучі Києва зможуть похвалитися власною авторською програмою і величезним арсеналом творчих напрацювань, якими володіє Ваш покірний слуга. У програмі ведучого — розважальний конферанс, в програмі тамади — ігри та конкурси в образах, а ще вокальні номери та, звичайно ж, безліч цікавих творчих знахідок для публіки різного віку, смаків і уподобань.

Тамада — ведучий на сімейне свято, ведучий — на корпоративне.

Олександр Вітер підтримує всі формати урочистостей, формуючи настрій гостей за допомогою тактовного гумору, інтелігентного конферансу і особистого шарму. Невтомний борець з нудьгою і банальністю,  професійний  артист, він не обмежується рамками одного амплуа: тамада на весілля, ведучий на корпоратив або ювілей у класичному розумінні, постійно перебуваючи в активному пошуку нових форм, образів і стилів проведення  святкових подій. Так само не обмежені рамки географії його виступів. Олександр Вітер проводить свята в Києві, Україні, Білорусі, Росії… Тамада ведучий затребуваний там, де високо цінують щирість, душевність і високий професіоналізм у справі створення справжнього торжества душі. Його професійна діяльність обмежена лише рамками пристойності і здорового глузду, в усьому іншому Олександр Вітер завжди готовий на подвиги у справі створення атмосфери справжнього святкування.

  Як всі кращі ведучі Києва, а їх насправді не так багато, як тамада залишається вірним кращим традиціям застіль, як шоумен відповідає сучасним стандартам якісних івентів, принциповий у питаннях необхідності системного і цілісного підходу до кожного заходу та особистісно-інтегрованого :-) підходу до кожного індивідууму.

  Кращий тамада ведучий в Києві на дефіцит ідей для реалізації творчих завдань, поставлених замовником не скаржиться, завжди дивуючи невгамовною і нестримною фантазією, яка, до того ж, завжди вписується в означений бюджет заходу :-) Ні до, ні під час, ні після святкових заходів, проведених Олександром, скарг від громадян  не надходило :-) Неодноразово був помічений у конферанс-вокальному дуеті з Поліною Катеринославською, що безумовно додавало урочистостям неповторного шарму і родзинки.

Шановні пані та панове!

  Ми вдячні Вам за час, який Ви проводите на нашому сайті і сподіваємося, що інформація, почерпнута на ньому, буде цікавою та пізнавальною, а найголовніше — корисною, що в свою чергу допоможе вибрати з маси пропозицій гідну, відповідну саме Вашим сподіванням кандидатуру.   Тамада ведучий  Олександр Вітер  як справжній маестро розпише його як по нотах і зіграє на дзвінких струнах Вашої душі.

Україна, Київ, Хрещатик 21 оф.34

Автор: Олександр Вітер