Google+

Музиканти на весілля Київ

Дорогі друзі!

На цій сторінці Олександр Вітер та Поліна Катеринославська мають можливість презентувати послуги як музиканти на весілля та співаки — солісти вокально-інструментального ансамблю «Ретро-бум». Наш колектив з моменту його заснування був націлений на музичне супроводження сімейних та корпоративних свят, тож в його репертуарі улюблена музика всіх поколінь — це хіти 80-х та 90-х, пісні з кінофільмів, шлягери української та світової естради. Високий виконавський рівень та великий досвід нашого ансамблю дозволяє задовольнити найвибагливішого слухача, а в танцювальній програмі ми готові порадувати Вас нестаріючими танцювальними мелодіями в найширшому діапазоні стилів та напрямків.

МУЗИКАНТИ НА КОРПОРАТИВ — опис послуги…

МУЗИКАНТИ НА ЮВІЛЕЙ — опис послуги…

DSC_0022

Дозволю собі припущення — якщо Ви зайшли на сторінку «музиканти на весілля Київ», значить Ви, перебуваючи в передчутті найромантичнішого свята — весілля, займаєтеся підбором професійних виконавців, які повинні забезпечити гідний музичний супровід цієї урочистості. У цьому нарисі я хочу поділитися деякими міркуваннями стосовно критеріїв підбору весільних музикантів та убезпечити Вас від тих неприємних «сюрпризів», які можуть трапитися при замовленні цієї послуги в Києві.

Не секрет, що на нашому ринку існує ціла безліч пропозицій послуг від різноманітних артистів: співаків, музикантів, ансамблів, які виконують музику різних стилів і напрямків та супроводжують сімейні та корпоративні свята. Давайте розглянемо ці пропозиції з точки зору виправданості витрат на їх запрошення та доцільності їх залучення в програму музичного супроводу саме сімейних свят, зокрема весіль, та розглянемо їх роль на кожному етапі святкування.

Музиканти на зустрічі гостей

Отже, почнемо. Перший етап весілля — зустріч гостей. Завдання музичного оформлення на цьому етапі –  створити атмосферу свята, підкреслити його стилістику, щоб гості, які прийшли на Ваше свято, відчули його ще з порогу. До підбору виконавців у цій частині програми потрібно підходити не тільки з точки зору розподілу витрат у бюджеті весілля, а й з урахуванням відповідності його стилю. Якщо Ви організовуєте зустріч гостей в колоритному українському стилі, доречно  запрошувати фольклорний колектив — ансамбль з вокалістами і інструменталістами в барвистих українських костюмах, який виконає веселі народні пісні, створивши радісний настрій. В бюджетному варіанті можна обмежитися тільки інструментальним тріо чи народною українською музикою в запису.

На весілля в класичному європейському стилі варто запрошувати струнний квартет, арфіста, в бюджетному варіанті — скрипаля чи саксофоніста, які виконають романтичну музику. Слід врахувати, якщо Ви запрошуєте солістів-інструменталістів, потрібно забезпечити їх апаратурою для відтворення музичного супроводу (фонограм «мінус один»), необхідних для їх виступу. Ансамблі, які використовують акустичні інструменти, наприклад, духові, струнні або народні потрібно «підзвучувати» мікрофонами тільки на масштабних заходах. Тривалість виступу музикантів на зустрічі гостей визначається часом, необхідним для збору всіх гостей весілля.

Якщо Ви плануєте весілля в оригінальній тематиці, на зустріч гостей запрошуйте ансамбль або музичний колектив, який  виконує фонову музику саме в цьому стилі. Найголовніше, щоб музичні номери дійсно були лише фоном, щоб не заважали гостям знайомитися і спілкуватися за аперитивом.

Весільні музиканти в застіллі

Формуючи розважальну частину застілля, слід врахувати, що пріоритетними в цій частині програми повинні бути тости — слова привітань від рідних і близьких, а номери музичної програми повинні їх лише «розбавляти». У застільній частині  є місце і для інструментальних композицій і для пісень. Ви повинні розуміти, що всі номери музичної програми носять не фоновий, а концертний характер, їх дивляться і слухають гості зі значно більшою увагою. Ми рекомендуємо ретельно підбирати музику та пісні в застіллі саме за змістом.  Не залежно від жанру, в цій частині можуть звучати яскраві класичні твори, джазова музика, романси, естрадні та народні пісні у виконанні солістів чи ансамблів, головне, щоб вони підтримували святковий настрій гостей.

У репертуарі дуету «Ретро-бум» маса вокальних творів, які ми присвячуємо від імені молодят батькам, друзям, всім присутнім.

Важливо, щоб та чи інша композиція була виконана в потрібний момент. Наприклад, після тосту батьків доцільно  виконувати пісню про отчий дім, батьківську любов до дітей, перед тостом гостей, наприклад, з Росії, можна виконати російську пісню, перед тостом друзів — пісню про дружбу…  Складаючи програму музичного супроводу весілля, бажано виходити зі смаків і музичних уподобань гостей з урахуванням стилістики торжества.

Музичний супровід танцювальної програми весілля

У складанні репертуару танцювального відділення необхідно враховувати не тільки стилістику заходу, а й вікові особливості публіки. Для молоді завжди будуть актуальними запальні ритми сучасної музики, для старшого покоління — нестаріюче ретро. Виходячи з цього, слід розподіляти музичні композиції таким чином, щоб максимально забезпечувати кворум на танцювальному майданчику. Запрошуючи музикантів на весілля, переконайтеся в їх можливості виконувати музику різних стилів і напрямків, адже тривалість їх виступу обчислюється не хвилинами, а годинами. Трапляється, що замовник, побачивши один-два відео (кліпи)  виконавця, сподівається, що на такому ж виконавському рівні буде подана вся танцювальна програма весілля, проте часто його надії не виправдовуються. Щоб убезпечити себе від цього, рекомендую впевнитися в досвіді виступів музикантів не тільки в рамках нетривалих концертів, а в першу чергу виступів в рамках танцювальних програм на святах. Претенденти на роль весільних музикантів у Києві — співаки, кавер-групи, ансамблі, в бюджетному варіанті — діджеї за наявності подібного досвіду завжди зможуть продемонструвати Вам відео — звіти зі свят, які дозволять Вам сформувати судження принаймні про реакцію публіки на їх виступ.

Крім вище згаданого, особливу увагу потрібно приділити технічному забезпеченню виступу — райдеру артистів і музикантів. Зірки естради, як правило, не включають в заявлений гонорар витрати на технічний райдер і вони лягають на плечі замовника. Популярні естрадні ансамблі Києва, ВІА, кавер-гурти в більшості випадків вимагають від організаторів свята встановлення на сцені апаратури бек-лайн з певними технічними характеристиками, яка включає в себе моніторну лінію для вокалістів, акустичні кабінети для гітаристів, ударну установку для барабанщика… Одним словом, якщо Ви раніше не стикалися з цим в житті, Вам важко буде самостійно розібратися в цьому питанні, і, швидше за все, Вам доведеться скористатися послугами прокатних компаній.

Замовляючи музику на весілля, пам’ятайте, що ціна цього питання обов’язково повинна включати в себе і витрати на технічне забезпечення — оренду, монтаж і доставку звукової, світлової апаратури та спец. ефектів. Не меншу увагу слід приділити райдеру  побутовому, пов’язаному з витратами на трансфер, харчування і розміщення для музикантів. Всі організаційні питання, пов’язані із запрошенням артистів та  музикантів на весілля у Києві слід вирішувати завчасно, щоб під час свята про це вже не думати, а отримувати повне задоволення від їх виступу.

Радий, якщо ця стаття стала для Вас корисною в питанні постановки завдань для музикантів, запрошених на весілля. Удачі! З повагою, Олександр Вітер, шоумен, співак, соліст ВІА «Ретро- бум», Київ.

Шлягери естради ВІА «Ретро-бум»

ВІА «Ретро-бум» — італійські хіти

Хіти 80-х, пісні «Бонні М»

Репортаж з корпоративу 2013 рік, хіти 80-х.

Олександр Вітер і Поліна Катеринославська — лауреати численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів з досвідом роботи і на великій естраді і на невеликих сімейних чи корпоративних заходах.

Жива музика на весілля — короткий огляд сучасних тенденцій в Україні

Традиція запрошувати музикантів і співаків на свято склалася ще в стародавні часи. Наші предки просто не уявляли свого життя  без пісні, вона піднімала бойовий дух в тяжких походах, допомагала працювати в полі, супроводжувала в побуті. Як і тисячі років тому, хороша пісня є незмінним супутником  людини в урочистих подіях її життя, весілля — не виключення. В наш час жива музика дарує живі емоції слухачеві і у великих концертних залах і на невеликих сімейних святах. Що ж вкладає в поняття «жива музика» сучасна людина, чому саме таке формулювання актуальне в наш час і  якого жанру вона стосується сьогодні?

Жива музика в сучасному розумінні

Виступ під фонограму став можливим з винаходом звукозаписних пристроїв і спочатку використовувався виключно для радіо, а з появою телебачення – впевнено  закріпився в ньому. Технічні засоби того часу не давали змоги  якісно передати звук із збереженням його тембрально краси і динамічного балансу в ефірі, тому музичні колективи і співаки змушені були працювати під фонограму. Використання фонограм на телевізійних зйомках полегшувало процес – значно спрощувало технічні завдання, економило час і кошти, повністю виключаючи негативний вплив людського, погодного або тимчасового  факторів на якість звучання голосів вокалістів або музичних інструментів ансамблю.

Першими зробили спробу використовувати фонограму на концертах популярні виконавці того часу — естрадні співаки. Не секрет, що жанр популярної естрадної пісні був надто затребуваний народними масами, в залах і на стадіонах не бракувало  публіки, а виконавець міг давати по кілька концертів на день. З часом засилля фонограм в засобах масової інформації та можливість їх використання на концертах відкрило доступ до популярності і слави людям з сумнівними даними і професійними навичками. На цій хвилі з’явилися нові кумири з примітивними піснями-одноденками. Невибаглива публіка тих часів підтримуючи  нові віяння в житті в цілому і в естрадній музиці зокрема, сприймала таких артистів, як кумирів нового покоління — настала ера шоу-бізнесу.

Тим не менш,  виконавці, які шанували власну репутацію, справжні легенди естради, не дозволяли собі обманювати публіку і принципово не використовували фонограму. Ось саме тоді і увійшло в бутність поняття «жива музика», як музика без фонограми, без лиску і припудреності, самодостатня і правдива, насичена особливою енергетикою … яка придбала від цього ще більшої неповторності  та  шарму в розумінні  справжніх її поціновувачів.

Звісно, що інші музичні жанри, наприклад, класичної, духовної або народної музики, авторської або бардівської пісні в силу специфіки виконання і невисокої популярності в значно меншій мірі були схильні до модної тенденції «фанерних» виступів, ніж саме жанр  естрадної пісні, а такі напрямки як джаз і рок взагалі  стали уособленням їх повного неприйняття.

Протиборство живого звуку і фонограми було однією з базових передумов формування цілих субкультур, які базувалися  на новому світогляді,  нових музичних стилях і напрямах, альтернативних офіційній  ідеології і, відповідно, «офіційній» естраді.

Жива музика на весілля — друге дихання

З розвитком ринкових відносин у нашій країні та  збільшенням конкуренції на ринку музичних послуг зросли вимоги до виконавців і в організаторів виступів і у публіки. У медійному просторі все більшої популярності набувають проекти, в яких використовується і живий вокал, і живий музичний супровід. З підвищенням рівня доходів населення все частіше на сімейні свята: на весілля, ювілей, день народження запрошуються ВІА і популярні співаки, відроджуються кращі традиції «живих» виступів, закладені корифеями вітчизняної естради ще в епоху її становлення.

Порівнюючи звучання ВІА 70-х і сучасних ансамблів необхідно зауважити, що завдяки розвитку технічних засобів у виконавців з’явилися практично необмежені можливості для художнього вираження — це генератори і синтезатори шумів і звуків, різні спецефекти, семплери, обробки і процесори … ну, і якісні інструменти і мікрофони, нарешті!

Тим не менш, всі ці пристрої ніколи не зможуть повністю замінити живе звучання людського голосу і акустичних інструментів. Завдання будь-якого виконавця — донести образи та естетику твору слухачеві, викликати глибокі внутрішні переживання або, якщо мова йде про танцювальну популярну музику на весілля, не залишити байдужими на танцювальному майданчику.

Жива музика на весілля — настрій та враження

Тамада і жива музика на весіллі створює настрій і формує атмосферу урочистості, служить його фоном і в потрібний час підкреслює його кульмінаційні моменти. Вона може звучати протягом усього свята, то спонукаючи публіку до танців, то налаштовуючи на слухання улюблених мелодій або пісень.

Професійні музиканти і співаки, запрошені  на весілля,  зможуть не тільки порадувати гостей, догодивши їх музичним вподобанням, а й підкреслити статус заходу.

Відрадно, що в наш час шанувальників «живого звуку» стає більше і у сучасних музикантів є прекрасний стимул для професійного зростання, вдосконалення виконавської майстерності.

Замовити музикантів на весілля зручно за тел.: 098 915 15 15 а зустрітись з ними в офісі за адресою: Київ, вул. Хрещатик 21 оф. 34

Автор: Олександр Вітер