Google+

Тамада на ювілей Київ — «свій серед своїх»

 

Ювілей — свято особливе, глибоко індивідуальне, наповнене  особливим душевним трепетом і переживаннями  винуватця торжества. Цього дня в залі збираються представники різних поколінь, різних професій і статусів, одним словом, дуже різні люди, яких об’єднує любов та повага до дорогої людини. Це сім’я, родичі і ті, кого зустрів іменинник в свій час, хто залишився крокувати по життю з ним поруч. Не виключено, що вони можуть не бути знайомими один з одним: шкільні та інститутські друзі, армійські товариші по службі, колеги, партнери, сусіди, куми і просто добрі приятелі. Людей різних смаків і уподобань, що знаходяться в одному залі, об’єднує спільний інтерес до персони ювіляра, а історія взаємовідносин з ним у кожного своя. І тільки професійний тамада  на ювілей в змозі об’єднати гостей в одну веселу і дружну компанію.

Яким способом тамада на ювілей досягає успіху свята?

Тамада  на ювілей Олександр Вітер особливу увагу приділяє ретельній підготовці до свята. В авторському сценарії  завжди знаходиться місце для цікавого подання гостя присутнім — невелика розповідь про його роль у долі ювіляра, смішні випадки і зворушливі спогади зі спільного життя. Програма активностей компонується виключно під конкретних учасників з урахуванням їхніх особистих смаків і уподобань. Особливе місце в сценарії ювілею відводиться музичному супроводу — це старе добре ретро, ​​улюблені і незабутні шлягери минулих років, які виконуються в якості музичних сувенірів у подарунок ювіляру і кожному гостю.

Шоумен Олександр Вітер підбирає розважальні номери, які гармонійно вписуються в загальний контекст урочистості, його тематику і стилістику.

Але найголовніше завдання  тамади як конферансьє — знаходити спільні паралелі в долях людей, підкреслювати важливість ролі кожного гостя в долі винуватця торжества, зберігаючи при цьому паритет.

Отже, якими ж якостями повинен володіти тамада  на ювілей Київ, щоб стати «своїм серед своїх» — гармонійно влитися в колектив гостей і повести за собою різнобічних людей?

У справжнього фахівця має  бути досвід проведення і сімейних і корпоративних свят та вміння  створювати атмосферу простого щирого спілкування і урочисто-офіціозну обстановку. Від професії весільного тамади  він повинен взяти якості: душевність і щирість, простоту і гумор, романтику і безпосередність. Від професії ведучого корпоративних заходів — інтелігентність і ненав’язливість, імідж і солідність. Професійний  тамада — ведучий ювілею  вибудувує програму вечора таким чином, щоб кожен гість не відчував  браку уваги до власної персони, почувався  «у своїй тарілці» — комфортно і затишно. Інформація з вуст ведучого повинна бути доступною і цікавою максимальній кількості учасників бенкету.

У процесі підготовки до ювілею Олександр Вітер присвячує величезну кількість часу проникненню в професійну діяльність іменинника і в його внутрішній світ.

«Людей нецікавих у цьому світі немає, кожна біографія гідна свого роману. Завжди цікаво читати живу книгу людської долі, дивуючись лихим поворотам її сюжету. Написати і презентувати її як бестселер, як раритет, як безцінний манускрипт дорогим людям повинна та людина, якій відкрились і  довірилися, прийняли в своє коло, доручили виконати свою роль без помарок, виправлень, відразу на чистовик».

Сценарій ювілею вимагає від його автора вміння організувати в часі і ефектно подати слухачам власноруч написану  розповідь про неповторну лінію життя іменинника в особах, яку починає тамада, а продовжують гості, ділячись своїми спогадами.  Твір в такому викладі може одночасно належати до документального, ліричного і гумористичного жанрів. Головне — що він буде унікальним і цікавим всім, адже його героями виступають гості ювілею.

І останнє. Навіть максимальна підготовка до свята не виключає  необхідності ведучому бути хорошим психологом — у ході спілкування з гостями знаходити ключик до їх серця, розкривати їхні душі, розкріпачувати думки, давати можливість відчувати себе бажаними на торжестві. Тамада  на ювілей Київ повинен тонко відчувати грань між офіційністю і веселощами та тонко балансувати настроєм публіки, тільки тоді ведучому  вдасться стати «своїм серед своїх» на святі.

Ведучий, тамада на ювілей Олександр Вітер. Україна, Київ, вул. Хрещатик 21 оф. 34

Автор: Олександр Вітер