Google+

Ведучий Київ

Олександр Вітер –  україномовний ведучий сімейних та корпоративних заходів, гуморист, маестро святкового настрою.

Ведучий Київ

Проведення  програм українською та російською мовами.

Написання авторського сценарію  з урахуванням усіх Ваших побажань.

Інтелігентний та гумористичний розважальний конферанс, музичний супровід.

Мені часто задають питання: «А чим ви збираєтесь нас дивувати?», очікуючи від мене, напевно, чогось особливо креативного, оригінального та незвичайного… Прекрасно розуміючи, що кожна людина по-своєму унікальна та неповторна, я завжди пропоную розроблювати концепцію та стилістику торжества спільно: основуючись на індивідуальній світоглядній позиції, особистому баченні, уявленнях та смаках   зі  сторони замовника та моєму практичному досвіді  з іншої. В результаті, як правило, виходить ексклюзивний продукт, який ідеально підходить молодим, до снаги ведучому, до душі всім присутнім – індивідуальний авторський сценарій їх незабутньої події. Мені залишається лише його грамотно подати гостям, а наскільки талановито, артистично та оригінально я це зроблю – судити Вам, шановні.

ведучий Київ

  Зі своєї сторони можу гарантувати: грамотну мову, поставлену дикцію, володіння тембрами голосу, знання правильної побудови розстановки акцентів дійства, повну  адекватність та максимальну лояльність,  душевність та простоту в спілкуванні, інтелігентність та ненав`язливість в реалізації розважальної конкурсної програми, тактовність, чуйність та повагу те тільки до героїв торжества, а й до всієї публіки, готовність до незапланованих поворотів в перебігу програми та вміння імпровізувати, направляючи активність гостей в «потрібне русло»,  абсолютний контроль над ситуацією … і найголовніше – розуміння власної ролі ведучого на Вашій забаві.
Щиро ваш, ведучий Олександр Вітер (Київ).

Фотогалерея «Ведучий з нареченими».

Ведучий на весілля, ювілей, корпоратив (Київ).


  Слід врахувати, що представники творчої професії — ведучі, якщо говорити про справжніх професіоналів в галузі створеня та високохудожнього втілення  святкових заходів, в силу специфіки своєї діяльності — люди самозайняті і не в змозі одночасно проводити кілька програм у різних місцях (а шкода :-) . У піку весільного сезону — тамада на весілля, а перед новорічними корпоративами — ведучий на корпоратив, коли попит в Києві на такі послуги зростає, абсолютна більшість початківців, які хоч раз брали мікрофона в руки, можуть перетворюватися якщо не в «зірок», то в «надто дорогих артистів». Панове, з метою економії власних коштів і щоб уникнути неприємних сюрпризів радимо Вам звертатися до ведучого в Києві завчасно і укладати з ним офіційний контракт.

Дорогі друзі! Не дивлячись на величезну зайнятість в Києві,  шоумен Олександр Вітер з радістю відгукнеться на Вашу пропозицію, приділивши Вашій персоні стільки часу, скільки знадобиться для загальної справи. А тепер про приємне: не зважаючи на високу затребуваність, на вартість послуг ведучого ( Київ ) на корпоративну вечірку, на весілля або ювілей не впливає ні характер чи вид заходу, ні час або місце його проведення. І найприємніше: організація та проведення шоуменом Олександром Вітером святкових подій будь-якого рівня завжди залишаються ексклюзивними, підхід індивідуальним для кожного, а ціна однаковою для всіх. Вартість послуг ведучого як і раніше доступна багатьом свідомим громадянам нашої країни.

Веудучий Олександр Вітер, маестро  позитивного настрою та виробник незабутніх  вражень віддає перевагу цікавим, творчим проектам, незалежно від масштабу  — йому підвладна партитура будь-якої складності, головне, щоб вона була цікавою всім: і виконавцям і публіці. Завдяки солідному досвіду, таланту та майстерності, він віртуозно виконає роль диригента свята на Вашому торжестві.

Приємних подій Вам у житті та гарних  вражень!

З повагою, Поліна Катеринославська, керівник event-проектів студії святкових подій «Ретро-бум», Україна, м. Київ, вул. Хрещатик 21, оф. 34.

P.S. Вашій увазі — невелике відео, інтерв’ю на тему як підібрати ведучого в Києві, в якому шоумен Олександр Вітер ділиться своїм професійним досвідом, зачіпаючи питання творчі та організаційні:

- Яким критеріям має відповідати ведучий в Києві;

- Як ставитися до рекомендацій друзів у питанні побору кандидатур на роль ведучого;

- Як повинна відображатися програма весілля в сценарії ведучого і як правильно готуватися до цієї знаменної події;

- На що в першу чергу потрібно звертати увагу при розмові з кандидатом на цю відповідальну роль — ведучий на весілля в Києві.

Ведучий Київ Олександр Вітер

Автор: Олександр Вітер