Google+

На цій сторіночці розміщені відгуки про роботу ведучого Олександра Вітера.

Дорогі друзі!

Я щиро вдячний всім, хто високо цінує мій професіоналізм і відповідальне ставлення до кожного свята. Тут опубліковані лише офіційні відгуки — рекомендації від моїх замовників. Я навмисне не розмістив відгуки приватних осіб, знаючи про невисокий рівень довіри до подібних відгуків в інтернеті, які сьогодні оберемками пишуть усі, кому не лінь, реєструючись під різними ніками. Відповідно, виникають небезпідставні сумніви, хто ж написав утішний відгук — замовник чи сам тамада або ведучий. Я не переслідую мети доводити свою майстерність в організації та проведенні свят, розміщуючи псевдо — відгуки на сторінках свого ресурсу. На мій погляд, для цього існують соціальні мережі.

   Вашій увазі декілька рекомендаційних листів — відгуків від моїх корпоративних клієнтів, які свідчать про мїй власний досвіді в сфері організації та проведення святкових заходів. З повагою, ведучий Олександр Вітер, м. Київ.

otzyvy 2014-2

otzyvy 2014-1

 

Рекомендация фармацевты

 

Подяка_КАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отзыв ведущий А. Ветер

 

ведущий отзывы от фармацевтов 2014

 

Дорогі друзі, всі неофіційні відгуки про мою роботу на приватних святах в амплуа: тамада на весілля, ведучий ювілею або Вашого Дня народження прошу не відправляти мені на пошту, а залишати на весільних порталах і всіляких рейтингах, яких в інтернеті безліч. Я буду радий прочитати слова Вашої подяки саме там. Але найкориснішими відгуками для мене будуть просто звичайнісінькі усні рекомендації від Вас Вашим незаміжнім подругам, неодруженим друзям і просто знайомим.

Автор: Олександр Вітер